tvfranchising.pl Twój biznes zaczyna się tutaj
Katalog franczyzodawców

Aktualności - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, najważniejsze
spotkanie profesjonalistów branży budowlanej w Europie Środkowo – Wschodniej, odbędzie się w nowym terminie, w dniach  11 - 14 .03.2014 roku.

Swój udział, w pierwszej wiosennej edycji Targów, zapowiedziały już firmy określane mianem branżowych liderów.

Nowego wymiaru nabrało hasło przewodnie przyszłorocznej edycji: Inspiracje, Budowa, Remont, podkreślając w szczególny sposób najważniejsze „etapy” tworzenia otaczającej nas architektury, ale także dążenia do podnoszenia standardów i wdrażania najnowszych technologii w budownictwie.

Jak co roku, producenci i dystrybutorzy z kilkudziesięciu krajów przedstawią ofertę dla budownictwa: mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Targi dedykowane są czterem głównym grupom zwiedzających: architektom, wykonawcom, handlowcom oraz deweloperom.

Setki nowości produktowych i najnowsze osiągnięcia technologiczne, prezentowane
w Poznaniu podczas bloku targów BUDMA, dają pełen obraz transformacji
w podejściu do nowoczesnego budownictwa, bardziej ekologicznego i ekonomicznego, opartego na dobrych, funkcjonalnych oraz estetycznych rozwiązaniach przestrzennych, osiąganych dzięki świadomym decyzjom projektowym i zastosowaniu najnowszej generacji materiałów. Z kolei produkty wyróżnione Złotymi Medalami, stanowią inspirację oraz gwarancję najwyższej jakości i innowacyjności dla odwiedzających targi profesjonalistów. 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA oprócz kontynuacji projektów, które zdobyły uznanie zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających jak np. Forum Architektury, Dzień Dystrybutora czy Strefa Testów, to także powrót niezwykle istotnego „sektora łazienkowego”: tutaj planowany jest Salon Łazienek i Wellness AquaSan
w zmodyfikowanym wydaniu.

Nie zabraknie interesujących wydarzeń istotnie dopełniających ekspozycję targów: pokazów i zawodów najlepszych fachowców w swoich dziedzinach, konferencji, warsztatów, debat, a także, tradycyjnie już, spotkania ze światowej sławy architektem. Designerów wnętrz i architektów dodatkowo zainteresują z pewnością Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI, które będą stanowiły część składową przyszłorocznego bloku targów budownictwa.

Istotnym elementem targów jest również jedyna w Polsce ekspozycja produktów i oferty firm zajmujących się tematyką infrastruktury sportowej. Targi CBS – Centrum Budownictwa Sportowego, bo o nich mowa, skierowane są głównie do przedstawicieli samorządów terytorialnych oraz inwestorów, którzy planują budowę czy też modernizacje obiektów sportowych od boisk piłkarskich poprzez baseny, parki sportowe lub place zabaw. Szeroka oferta wystawców targów CBS to znakomita okazja aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z najnowszymi trendami oraz technologiami obowiązującymi w zakresie budownictwa sportowego. To właśnie podczas targów CBS będzie można porównać oferty kilkudziesięciu najbardziej liczących się w tym sektorze firm, a także nawiązać bezpośredni kontakt z ich przedstawicielami i rozwijać sportową mapę Polski.

 
 
 

{anchor-partners}
{anchor-zaplecze}

wykonanie: