tvfranchising.pl Twój biznes zaczyna się tutaj
Katalog franczyzodawców

Artykuły ciekawostki

Pizzerie mobilne ruszają na lokalne rynki

Na rynku pizzerii robi się ciaśniej. Kolejna polska marka chce zbudować mobilną sieć z opcją dostawy na telefon. Celuje w zamożnych klientów uciekających od zgiełku miast do małych miejscowości.

 

Propozycja nie do odrzucenia od Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza

Sieci pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza dla swoich przyszłych franczyzobiorców przygotowały bardzo ciekawą ofertę – wyposażenie kuchni w najbardziej niezbędne sprzęty znanej i cenionej firmy w cenie symbolicznej złotówki!

 

Udane rozpoczęcie roku dla sieci Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza

Już w ciągu niecałych dwóch miesięcy bieżącego roku udało się podpisać 4 umowy franczyzowe. W niedługim czasie powstaną 3 nowe lokale Biesiadowo: w Tarnobrzegu, Warszawie w dzielnicy Ochota oraz w Rudzie Śląskiej. Powstanie także kolejny lokal pod szyldem Crazy Piramid Pizza w miejscowości Otwock.

Zakładamy działalność gospodarczą

Zanim rozpoczniemy przygodę z biznesem musimy otworzyć działalność gospodarczą czy to trundne w zasadzie nie można zrobić to bez wychodzenia z domu lub zgłosić się o pomoc do biura rachunkowego

Biesiadowo - jak się to zaczeło

Początki historii firmy PPHU „Wojtex” związanej z siecią pizzerii  sięgają 2007 roku, kiedy to otworzyli pierwszą pizzerię Biesiadowo.W 2010 roku powstał drugi koncept firmy PPHU „Wojtex” – Crazy Piramid Pizza (pizza w kształcie rożka). Jest to nowość na polskim  rynku, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród naszych przyszłych franczyzobiorców.

Porady Prawne - Pieniądze są ukryte – czyli jak zarabiać na  firmach przemysłowych.

Kupujemy wymarzoną działkę, stawiamy dom, wybieramy meble, budujemy garaż i w momencie w którym zamierzamy doprowadzić kanalizację, dowiadujemy się, że pod ziemią znajdują się urządzenia wodociągowe dużego przedsiębiorstwa przesyłowego. Istnieją tam od ponad 10 lat i doprowadzają wodę do pobliskiej miejscowości.

Franczyza w gastronomii - nadal popularna?

Franczyza w gastronomii cały czas jest popularna. Mogę to stwierdzić chociażby na podstawie liczby zapytań o współpracę, które ciągle otrzymujemy. Nasza propozycja franczyzowa cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na niski koszt inwestycji  (około  45 tys. zł). Dlaczego akurat franczyza? Jest to w obecnych czasach najbardziej bezpieczna opcja rozpoczęcia działalności  (nie tylko gastronomicznej)

Inteligętne dziecko -Franczyza

Ośrodek Twórczego Rozwoju dla dzieci i młodzieży oferuje naukę w formie zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.Poprzez kursy podróżnicze wprowadzamy: techniki pamięciowe, rysujemy mapy myśli, wykonujemy eksperymenty i doświadczenia naukowe, ćwiczymy koncentrację, kreatywność, autoprezentację, asertywność.

 
 
 

{anchor-partners}
{anchor-zaplecze}

wykonanie: