tvfranchising.pl Twój biznes zaczyna się tutaj
Katalog franczyzodawców

Artykuły ciekawostki - Udane rozpoczęcie roku dla sieci Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza

 

 

Udane rozpoczęcie roku dla sieci Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza

 

Rok 2014 rozpoczął się szczególnie udanie dla firmy PPHU „Wojtex” – właściciela dwóch ogólnopolskich sieci pizzerii – Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza.

Już w ciągu niecałych dwóch miesięcy bieżącego roku udało się podpisać 4 umowy franczyzowe. W niedługim czasie powstaną 3 nowe lokale Biesiadowo: w Tarnobrzegu, Warszawie w dzielnicy Ochota oraz w Rudzie Śląskiej. Powstanie także kolejny lokal pod szyldem Crazy Piramid Pizza w miejscowości Otwock.

Niezmiernie ważnym wydarzeniem dla firmy „Wojtex” jest także nominacja w dwóch bardzo prestiżowych konkursach.

18 lutego 2014 roku w Łodzi odbyło się uroczyste rozdanie nagrody Gazele Biznesu 2013. Gazele Biznesu jest rankingiem, który od 14 lat wybiera najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy. Posiadanie statuetki gazeliświadczy o bardzo dobrej pozycji firmy na rynku oraz o tym, że doskonale sobie radzi wśród nawet znacznie większych konkurentów.

 

 

Oprócz tego sieci Biesiadowo oraz Crazy Piramid Pizza zostały uhonorowane w kolejnym ważnym konkursie, jakim jest Jakość Roku. Obydwie sieci są laureatem tego konkursu od roku 2011 i corocznie otrzymują certyfikat świadczący i najwyższym poziomie świadczonych usług. W roku 2012 pizzerie pod szyldami Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza otrzymały srebrny certyfikat, natomiast w roku 2013 – złoty

 

 

 

 

 
 
 

{anchor-partners}
{anchor-zaplecze}

wykonanie: