Kredyt na rozkręcenie własnej firmy

firmowyZałożenie własnej działalności gospodarczej wcale nie jest takie drogie. Rejestrując swoją firmę nie musisz obawiać się wielkich wydatków. Jednak musisz zdawać sobie sprawę z tego, że już prowadzenie firmy i rozkręcenie jej kosztuje całkiem sporo. Po pierwsze, księgowość i ZUS, wszystkie opłaty związane z firmą, to minimum tysiąc złotych miesięcznie.

Kiedy zaczynamy działalność, często nie jesteśmy w stanie zarobić nawet tego tysiąca. A gdzie tu jeszcze zarobki?

Dlaczego?

Dlatego sporo ludzi decyduje się na kredyt na rozpoczęcie i dalej rozkręcenie własnej działalności. Jeśli również myślisz o kredycie, przeczytaj, jakie mamy dla Ciebie rady. Jeśli chcesz postarać się o kredyt z funduszy Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności, licz się z tym, że zdobycie informacji na ten temat wcale nie jest tak banalne.

Choć w reklamach telewizyjnych często słyszymy np.: wejdź na daną stronę www i przeczytaj jak dostać kredyt. To tak naprawdę wchodząc na strony o kredytach na rozpoczęcie działalności w ramach UE, można zwariować zanim założy się własny biznes.

Są tam informacje sprzed kilku lat, często już w ogóle nieaktualne. Trudno jest dowiedzieć się czegokolwiek, między innymi dlatego, że informacje o kredytach wymienione na tych stronach, tytułowane są jakimiś dziwnymi kombinacjami liczb i liter, zamiast normalnymi tytułami. Dlatego jeśli marzysz o swojej firmie i chcesz wziąć taki kredyt, lepiej od razu poszukaj informacji o tym, gdzie w swoim mieście lub gminie możesz uzyskać wiadomości na temat kredytów z UE od pracowników urzędów.

Jeśli trafi Ci się osoba, która nie do końca potrafi odpowiedzieć na Twoje pytania. Jeśli w Twoim odczuciu jest mało życzliwa, nie zniechęcaj się, szukaj dalej. Kredyt ze środków Unii nie jest tak prosty do wzięcia, jak sugeruje się nam to w mediach, jednak jest to możliwe. Często z pomocą odpowiednich konsultantów, kredyt może nam zostać przydzielony w całkiem niedługim czasie. Wówczas będziemy mieć z tego kredytu środki nie tylko na założenie, prowadzenie, ale i rozkręcenie i rozreklamowanie swojej firmy.
Założyć własną działalność gospodarczą bez kredytu?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.