Propozycja nie do odrzucenia

crazySieci pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza dla swoich przyszłych franczyzobiorców przygotowały bardzo ciekawą ofertę – wyposażenie kuchni w najbardziej niezbędne sprzęty znanej i cenionej firmy w cenie symbolicznej złotówki!

Sieci Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza, których właścicielem jest firma PPHU „Wojtex” należą do najszybciej rozwijajązych się sieci pizzerii w Polsce. Są to również sieci wymagające najmniejszego wkładu inwestycyjnego – otworzyć własny lokal można zaczynając od kwoty 42 tys. zł.

Dzięki promocji przygotowanej przez właściciela obydwu sieci pizzerii, można otworzyć lokal oszczędzając 15 tys. zł! Franczyzobiorcy, którzy zdecydują się na podpisanie umowy do końca września dostaną najbardziej niezbędne sprzęty kuchenne – dwukomorowy piec do pizzy wraz z podstawą, frytownicę, opiekacz do kebaba, kontakt grill oraz kuchenkę mikrofalową – za jedyne 1 zł!!!

Posiadanie odpowiedniego, nowoczesnego i posiadającego gwarancję sprzętu jest podstawą przy rozpoczynaniu działalności produkcyjnej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.